Najnowsze oferty pracy

  • Architekt it w zespole rozwoju iko

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    23 godz.
    Na co dzień w naszym zespole: odpowiadasz za przygotowywanie architektury dla nowych, złożonych projektów w największych aplikacjach bankowości elektronicznej w Polsce, określasz wymagania dotyczące projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i...
Zobacz więcej ofert pracy

Hardware/Electronic Designer

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3417 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 5-10-29366/PC

Opis stanowiska:
For our Client, R&D center and supplier of embedded systems, we are looking for ambitious and talented Hardware/Elektronic Designer to join the team.
Wymagania:
- Master’s degree in electronics engineering or similar Technical Experience,
- Min. 2 years practical experience in power electronics, digital circuits, processors and analog electronics as well as related HW design tools,
- Hands on experience with EMC issues,
- Familiarity with low level programming or experience in FPGA, CPLD,
- Good and active communication and teamwork skills,
- Customer-oriented approach,
- Good spoken and written English.
Informacje dodatkowe:
Benefits:
- Competitive salary and social package (medical care, Multisport card, lunch subsidies, mobile phone, team events),
- Business travel opportunities
- Work in an international environment with nice and friendly atmosphere,
- Participation in interesting, different projects,
- Flexible working hours.

Are you interested in this position? Please fill in the contact form or send us your CV both in English and Polish language with the ref. number in the subject of your application.
If you have had an interview in Grafton already, please contact your consultant directly via e-mail.

For more related job opportunities visit www.grafton.pl/en/jobs/it-telecommunications/