Inżynier budowy
pl / en

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy

Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

małopolskie

2016-06-21

Budownictwo / Geodezja

małopolskie, Kraków

2016-06-20

małopolskie
małopolskie

2016-06-13

małopolskie, Kraków, Nowy Sącz

Inżynier budowy - Ogłoszenie archiwalne

Praca MURAPOL S.A. / Budownictwo / Geodezja / Inżynieria / Projektowanie / małopolskie / Kraków

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: IB/KR/08/2014/P

Opis stanowiska:
  • kontrola stopnia zaawansowania prac, zgodności z harmonogramem, przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi,
  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót,
  • bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie,
  • wsparcie Kierownika Budowy,
  • bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Kontraktu i Kierownikiem Budowy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • doświadczenie we współkierowaniu projektem w segmencie budownictwa mieszkaniowego, kosztorysowaniu inwestycji, tworzeniu harmonogramów.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w jednej z największych firm sektora budownictwa mieszkaniowego,
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony Dyrektora i pozostałych Współpracowników.