MURAPOL S.A.

od 51 do 250 prac. Budownictwo

Jesteśmy deweloperem nr 1 w Polsce. Ofertę nowych mieszkań Murapolu wybiera najwięcej klientów. Nasze osiągnięcia - rekordową liczbę sprzedanych mieszkań, innowacyjny i skuteczny model biznesowy, są tematem artykułów w opiniotwórczych mediach, takich jak: „Forbes”, „Gazeta Wyborcza”, „Onet” czy „Dziennik Gazeta Prawna”. Najważniejszymi ambasadorami naszej marki są mieszkańcy zrealizowanych przez Murapol inwestycji. Od 2001 roku zaufało nam już ponad 18 tys. osób. Dziś polecają nasze mieszkania swoim najbliższym.

Wierzymy, że pozycja lidera rynku zobowiązuje nas do angażowania się nie tylko w projekty budowlane i biznesowe. Promujemy ideę biznesu odpowiedzialnego społecznie. Wspólnie ze znanymi sportowcami troszczymy się o promowanie aktywnego trybu życia wśród dzieci i młodzieży.

O Murapolu słyszeli nawet w dalekiej Tanzanii, gdzie wspomnienie o Polsce wywołuje uśmiech na twarzach dzieci. W maleńkim Kiabakari funkcjonuje szkoła podstawowa, której rozbudowę wsparł Murapol. Zaangażowaliśmy się też w medyczną wyprawę polskich lekarzy, którzy przeprowadzili nad jeziorem Wiktorii blisko 100 zabiegów chirurgicznych.

 

Aktualne oferty pracy

Firma MURAPOL S.A. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

MURAPOL S.A.

ul. Partyzantów 49

43-300 Bielsko-Biała