Podobne oferty pracy

Nr ref.: 6088/MI/1
Java Developer
Lokalizacja

zdalnie

Wynagrodzenie

16 500 - 22 000 pln netto

Obszar

IT

Start

od zaraz

Języki

angielski - komunikatywny

Forma zatrudnienia

B2B contract

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Opis stanowiska:
  • Projektowanie i programowanie aplikacji w branży motoryzacyjnej
  • Praca w najnowszych technologiach tj. Java 8, Spring 4
  • Praca z CQRS i Test Driven Development
  • Udział w spotkaniach SCRUM-owych
Oferujemy:
  • Pracę w środowisku międzynarodowym w metodyce SCRUM
  • Możliwość wyjazdów do krajów Europy zachodniej
  • Praca zdalna
  • Możliwość rozpoczęcia pracy OD ZARAZ!
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki
  • Możliwość wykorzystywania nowinek technologicznych
  • Profesjonalne wsparcie przez cały okres współpracy
Lokalizacja

zdalnie

Obszar

IT

Start

od zaraz

Języki

Wymagania technologiczne:
  • Java zaawansowany
  • Spring zaawansowany
  • Scrum średniozaawansowany
  • JUnit średniozaawansowany
  • TDD podstawowy
Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
  • szkolenia
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów:

Poznaj stanowisko: Programista Java

Programista JAVA – osoba programująca w języku JAVA. Do jej obowiązków należy: projektowanie rozwiązań informatycznych mających realizować wymagania określone przez analityków, tworzenie oprogramowania, tworzenie dokumentacji technicznej, współpraca z analitykami. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie wyższe informatyczne. Pracownik ten ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl