W imieniu swojego klienta, międzynarodowego producenta systemów HVAC, poszukuję ambitnej, nastawionej na cel i rozwój zawodowy osoby, na stanowisko:


Key Account Manager/Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: ISKAM/GDA/10

Zadania na tym stanowisku obejmować mają:
  • kontakt z klientem; biurami projektowymi, GW, inwestorami
  • przygotowywanie propozycji rozwiązań dla konkretnych inwestycji,
  • monitorowanie rynku inwestycji w regionie
Kogo szukamy:

 

Poszukujemy osoby posiadającej wiedzę na temat systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, absolwenta inżynierii środowiska, budowy maszyn lub pokrewnego kierunku. Aby kompetentnie wypełniać powierzone obowiązki niezbędne będzie umiejętność utrzymywania i budowania relacji z klientami, nastawienie na cel, doświadczenie w sprzedaży, niekoniecznie produktów technicznych, prawo jazdy kat B, zaangażowanie.

 

Dużym i cennym atutem będzie doświadczenie w kontaktach z biurami projektowymi lub po prostu znajomość branży HVAC.

 

Oferta:

 

Nasz klient oferuje stabilne warunki pracy u boku lidera w branży, kontakt z nowoczesnymi rozwiązaniami i produktami, możliwość pracy przy dużych i ciekawych projektach technicznych.

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...

Rekrutują z Praca.pl