Teraz rekrutuje

WITTCHEN S.A.

3 aktualne oferty pracy od 251 do 500 prac. Produkcja

Firma WITTCHEN została założona w 1990 roku przez Jędrzeja Wittchena. Od momentu powstania marka stale zyskiwała na popularności i aktualnie jest liderem na rynku ekskluzywnej galanterii skórzanej. Firma posiada rozległą sieć własnych Salonów Firmowych i stoisk patronackich w całym kraju, prowadzi sprzedaż produktów dla klientów instytucjonalnych, prężnie rozwija działalność eksportową, a także sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Obecnie marka może pochwalić się licznymi sklepami firmowymi na rynku Wschodnim, głównie w Rosji, Ukrainie i na Białorusi. Obecnie w firmie zatrudnionych jest ponad 450 osób. W 2010 roku firma została przekształcona ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością WITTCHEN Sp. z o.o. w spółkę WITTCHEN Spółka Akcyjna.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "WITTCHEN S.A."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy WITTCHEN S.A.:
Baśka

Jak dla mnie super. Zarobki dobre, zniżki na produkty, no i ludzie przekochani. Zero stresu dużo śmiechu. Życzę wszystkim takiej pracy!

3

aktualnych ofert pracy

WITTCHEN S.A.

ul. Ogrodowa 27/29, Kiełpin

05-092 Łomianki