Podobne oferty pracy

Jesteśmy częścią ARPI Group, norweskiego holdingu, który od 18 lat skutecznie realizuje rekrutacje dla różnych gałęzi biznesu. Obecnie dla naszego klienta, wiodącej firmy z branży produkcyjnej, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Key Account Manager
Zakres obowiązków
  • pozyskiwanie nowych Klientów na terenie Polski (region północno - zachodni; praca w systemie home office),
  • podtrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi Klientami firmy,
  • przygotowywanie prezentacji produktowych i ofert handlowych,
  • raportowanie do Zarządu w Szwecji,
  • aktualizacja bieżącej bazy Klientów,
  • udział w międzynarodowych targach branżowych,
  • analiza rynku, poszukiwanie nowych możliwości rozwojowych i sprzedażowych.
Poszukiwane kompetencje
  • min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B, w branżach: produkcyjna, techniczna, lakiernicza, chemiczna, lakierowania proszkowego
  • biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny - raportowanie oraz szkolenia są w języku angielskim),
  • czynne prawo jazdy kat. B (praca na podległym regionie),
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • samodyscyplina i dążenie do rezultatu,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i sporządzania ofert handlowych.
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie złożone z podstawy i prowizji sprzedażowej,
  • niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy,
  • finansowanie wszelkich podróży służbowych,
  • pracę w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl