Najnowsze oferty pracy

  • Operations Manager

    Unique People sp. z o.o.   Katowice    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer
    16 godz.
    Główne zadania: realizowanie celów ilościowych i jakościowych na podległych projektach sprzedażowych oraz infolinijnych w ramach wyznaczonej strategii, analiza otrzymywanych raportów oraz optymalizacja kluczowych procesów, bieżąca praca z kadrą managerską, delegowanie zadań i...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Call Center

EXIM SA
Warszawa
praca stacjonarna
2647 dni temu

Ogłoszenie numer: 1518622, z dnia 2017-02-07

EXIM SA - jeden z czołowych touroperatorów turystyki poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Skuteczne zarządzanie kilkuosobowym zespołem, poprzez jego rozwój i motywowanie,
  • Prowadzenie działań mających na celu rozwój sprzedaży przez wdrażanie strategii sprzedażowej, realizację planów oraz stały rozwój bazy klientów,
  • Bieżąca analiza sytuacji rynkowej, planowanie i wdrażanie skutecznych rozwiązań wspierających rozwój,
  • Zapewnienie najwyższych standardów jakości obsługi klienta,
  • Realizowanie celów stawianych przed zespołem

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w Call Center,
  • Znajomość branży turystycznej,
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń oraz planowania pracy własnej i zespołu,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Zdolności kierownicze,
  • Determinacja w realizacji celów.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Możliwość ciągłego rozwoju.