Podobne oferty pracy

Kierownik ds. Logistyki

Drimpol M.D. Rykowscy Sp.j.

Lublin

Ogłoszenie numer: 1691786, z dnia 2017-06-26

DRIMPOL to firma handlowa działająca w branży spożywczej od 1990r. na terenie południowo – wschodniej Polski, od lat współpracująca z renomowanymi producentami żywności.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

  • zarządzanie magazynami i transportem
  • nadzór nad organizacją pracy magazynierów i kierowców
  • rozliczanie kierowców z czasu pracy, paliwa i zużytych materiałów
  • współpraca z zewnętrznymi firmami transportowymi
  • współpraca z zakładami naprawczymi
  • kontrola i optymalizacja kosztów magazynowych i transportowych
  • prowadzenie sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej dotyczącej gospodarki magazynowej i transportu

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania personelem
  • znajomość zasad dotyczących gospodarki magazynowej i przepisów transportowych
  • wyższe wykształcenie (mile widziane transport, logistyka)
  • biegła znajomość obsługi programów użytkowych w tym pakietu MS Office
  • wysokie umiejętności organizacyjne
  • odpowiedzialność
  • inicjatywa, przedsiębiorczość i dynamika w działaniu
  • zdolności interpersonalne

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • możliwość rozwoju

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Dystrybucji i Logistyki

Kierownik ds. Dystrybucji i Logistyki to osoba, która zarządza łańcuchem dostaw w firmie z branży logistycznej. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: organizowanie i nadzorowanie działalności dystrybucyjno - logistycznej na podległym terenie, kontrola kosztów zbytu i eksportu, odpowiedzialność za stan floty transportowej, nadzorowanie gospodarki magazynowej, a także koordynowanie przepływu ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl