Kierownik ds. Rozwoju Biznesu
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Kierownik ds. Rozwoju Biznesu

Poznaj stanowisko:
Kierownik ds. Rozwoju Biznesu

Kierownika ds. Rozwoju Biznesu to stanowisko niezmiernie odpowiedzialne. Osoba taka, odpowiada za budowanie i rozwój przedsiębiorstwa. Do obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, tworzenie nowych programów i ulepszanie metod sprzedaży, organizowanie i uczestnictwo w spotkaniach biznesowych i informacyjnych z potencjalnymi klientami. A także budowanie relacji z ...


czytaj więcej: Kierownik ds. Rozwoju Biznesu

Praca Kierownik ds. Rozwoju Biznesu

Kierownik ds. Rozwoju Biznesu - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Doradztwo / Konsulting / Inżynieria / Projektowanie / małopolskie / Kraków

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Business Analyst CPL JOBS Sp. z o.o. małopolskie

Sales Planning Analyst Hays Poland małopolskie

Business Analyst Capgemini Polska Sp. z o.o. małopolskie

Specjalista ds. pozyskiwania zgód Thesar PRO Sp. z o.o. małopolskie

Specjalista ds. Projektów Międzynarodowych Fundacja ADRA Polska małopolskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Kierownik ds. Rozwoju Biznesu
Kraków
Kierownik ds. Rozwoju Biznesu
Kraków
Nr Ref.: 1052519
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego Klienta, firmy świadczącej wyspecjalizowane usługi inżynieryjne na terenie Europy poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika ds. Rozwoju Biznesu.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za tworzenie i realizowanie strategii sprzedaży usług inżynieryjnych i pozyskiwanie nowych klientów na rynkach międzynarodowych, opiekę nad kluczowymi klientami firmy oraz przygotowywanie ofert handlowych.

Od kandydatów na to stanowisku oczekujemy wykształcenia wyższego (mile widziany profil techniczny), doświadczenia w sprzedaży usług inżynieryjnych na rynkach międzynarodowych, znajomości firm projektowych i remontowych obsługujących rynek petrochemiczny, instalacji Offshore, morski lub energetyczny, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, umiejętności prowadzenia prezentacji i rozmów handlowych, samodzielnej organizacji czasu pracy, systematyczności i rozbudowanych zdolności interpersonalnych. Z uwagi na mobilny charakter pracy kandydat musi posiadać prawo jazdy kategorii B.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS