Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

małopolskie, Kraków

2016-08-22

Doradztwo / Konsulting, Nieruchomości

małopolskie, Kraków

2016-08-21

Doradztwo / Konsulting

małopolskie, Krakow

2016-08-17

Administracja biurowa, Doradztwo / Konsulting

małopolskie, Kraków

Kierownik ds. Rozwoju Biznesu- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Doradztwo / Konsulting / Inżynieria / Projektowanie / małopolskie / Kraków

Kierownik ds. Rozwoju Biznesu
Kraków
Kierownik ds. Rozwoju Biznesu
Kraków
Nr Ref.: 1052519
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego Klienta, firmy świadczącej wyspecjalizowane usługi inżynieryjne na terenie Europy poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika ds. Rozwoju Biznesu.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za tworzenie i realizowanie strategii sprzedaży usług inżynieryjnych i pozyskiwanie nowych klientów na rynkach międzynarodowych, opiekę nad kluczowymi klientami firmy oraz przygotowywanie ofert handlowych.

Od kandydatów na to stanowisku oczekujemy wykształcenia wyższego (mile widziany profil techniczny), doświadczenia w sprzedaży usług inżynieryjnych na rynkach międzynarodowych, znajomości firm projektowych i remontowych obsługujących rynek petrochemiczny, instalacji Offshore, morski lub energetyczny, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, umiejętności prowadzenia prezentacji i rozmów handlowych, samodzielnej organizacji czasu pracy, systematyczności i rozbudowanych zdolności interpersonalnych. Z uwagi na mobilny charakter pracy kandydat musi posiadać prawo jazdy kategorii B.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl