Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik ds. kontrolingu

    Praca.pl Sp. z o.o.   Skoczów    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: Analizowanie oraz optymalizacja wyników finansowych Przygotowywanie analiz finansowych, budżetu, planów finansowych i raportów Analiza rentowności Udział w audytach i projektach

    Kuźnia Polska S.A.   Skoczów    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Na powierzonym stanowisku Kierownik ds. kontrolingu będzie partnerem biznesowym dla zarządu spółki oraz kadry kierowniczej w tematach o charakterze kontrolingowym. Zakres odpowiedzialności: Analiza wyników finansowych firmy i wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych w tym obszarze Wyjaśnianie...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Controllingu

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
3367 dni temu

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Wrocław
nr ref. KIC/WW/01/2015

Zadania:
  • zapewnienie efektywnego i przejrzystego zarządzania informacją;
  • stałe optymalizowanie systemu księgowania kosztów w celu utrzymania najlepszej przejrzystości kosztów;
  • raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Finansowego;
  • sporządzanie kalkulacji produktów celu odzwierciedlenia sytuacji kosztowej spółki;
  • sporządzanie budżetów, raportów i okresowych analiz w celu dostarczenia kierownictwu informacji;
  • sporządzanie doraźnych analiz;
  • zarządzanie płynnością finansową;
  • zarządzanie podległym działem controllingu i jego zespołem
  • dostarczanie analiz opłacalności przedsięwzięć biznesowych w zaawansowanym technologicznie środowisku produkcyjnym (SAP);
  • wspieranie działań CFO zapewniających dalszy wzrost firmy wraz z Kierownikiem Działu Księgowości;
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowana specjalizacja controlling lub studia podyplomowe w tym zakresie
  • biegła znajomość j. angielskiego
  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego, najlepiej w controllingu produkcyjnym w międzynarodowym środowisku
  • znajomość SAP / BI

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, zgodne z posiadanymi kwalifikacjami i doświadczeniem;
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej.

recruit_bottom2.jpg