Kierownik Działu Pielęgniarskiego

LUX MED Sp. z o.o.

Warszawa

10 dni temu

Praca w Centrum Medycznym LUX MED w Warszawie (Praga-Południe)

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Warszawa | Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie personelem pielęgniarskim;
  • Odpowiedzialność za sporządzanie grafików dla podległego personelu;
  • Rekrutacja i szkolenie pracowników;
  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów medycznych i jakością świadczeń medycznych realizowanych przez podległy personel;
  • Odpowiedzialność za infrastrukturę medyczną, zlecanie przeglądów i nadzór nad ich realizacją;
  • Monitorowanie zapotrzebowania na środki ochrony osobistej i odzieży ochronnej;
  • Nadzór nad materiałami medycznymi oraz kontrola nad stanem sanitarnym i higienicznym w Centrum Medycznego;
  • Dbałość o jakość obsługi Pacjentów.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie min. licencjackie – preferowane wyższe magisterskie z zakresu pielęgniarstwa lub położnictwa;
  • Aktualne prawo do wykonywania zawodu;
  • Min. 3- letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku pielęgniarki/położnej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • Możliwość elastycznego zatrudnienia;
  • Miłą i przyjazną atmosferę;
  • Ciekawe programy profilaktyczne promujące zdrowy styl życia.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku

Administratorem danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21C. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że: w procesie rekrutacji LUX MED sp. z o.o. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.

Zobacz nasz profil pracodawcy

Poznaj

LUX MED - lider i ekspert godny zaufania

Profesjonalnie i z zaangażowaniem dbamy o zdrowie Pacjentów, rozwijamy naszą działalność już od 20 lat. Dziś jesteśmy liderem i ekspertem na rynku prywatnych usług medycznych. Opieką obejmujemy zarówno Pacjentów indywidualnych jak i korporacyjnych oraz ich rodziny. Działalność ambulatoryjną prowadzimy pod dwiema wiodącymi i dopełniającymi się markami - LUX MED oraz Medycyna Rodzinna.

Tworzymy imponującą sieć, która liczy już ponad 1600 nowocześnie wyposażonych placówek w całej Polsce, w których diagnozujemy, badamy i leczymy ponad 1 200 000 Pacjentów. Mamy już 114 placówek własnych i przyzakładowych, 1500 placówek współpracujących oraz jedną z największych w Polsce prywatnych baz diagnostyki. W 2010 r. uruchomiliśmy szpital w Warszawie. Pracuje dla nas ponad 9500 osób, w tym blisko 4100 lekarzy różnych specjalności.
Zaufanie, satysfakcja i zdrowie Pacjentów to wartości, na które stawiamy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wciąż doskonalimy nasze standardy i wprowadzamy nowatorskie rozwiązania, by zapewnić niezmiennie wysoką jakość usług, łatwy i szybki dostęp do lekarzy, wizyt oraz badań.

Poznaj stanowisko: Kierownik Placówki Medycznej

Kierownik placówki medycznej powinien cechować się kompleksowym zestawem umiejętności menadżerskich i zarządczych. Od niego bowiem zależeć będzie efektywność kierowanej przez niego placówki, realizowanie założonej strategii i utrzymywanie jakości świadczonych usług. Do jego zadań należy zarządzanie zespołem pracowników i kreowanie polityki zatrudnienia, a także kontrola finansowa, optymalizacja ...
Kierownik Placówki Medycznej Praca Kierownik Placówki Medycznej

Rekrutują z Praca.pl