Kierownik kontraktów w branży elektrycznej
pl / en

Poznaj stanowisko: Kierownik Kontraktu

Kierownik kontraktu jest osobą odpowiedzialną za realizację danego kontraktu, na każdym etapie jego realizacji. W praktyce przekłada się to głównie na nadzorowanie podległego sobie personelu oraz wszystkich podwykonawców zaangażowanych w wykonywanie założeń kontraktu. Jest to bardzo odpowiedzialne stanowisko; poza merytorycznym nadzorem zarządzanych jednostek, do przydzielonych kierownikowi obowiązków należy także ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dziś

Budownictwo / Geodezja

kujawsko-pomorskie, Niemcy / Berlin, Poczdam

wczoraj

Budownictwo / Geodezja, Kadra zarządzająca

kujawsko-pomorskie

2016-06-28

Budownictwo / Geodezja, Kadra zarządzająca

kujawsko-pomorskie

2016-06-28

Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna

kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz, Nakło nad Notecią, Toruń Włocławek, Żnin, Chełmno, Inowrocław, Pakość, Solec Kujawski, Trzemeszno
Polecamy

2016-06-27

Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna

kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

Kierownik kontraktów w branży elektrycznej- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Budownictwo / Geodezja / Energetyka / Elektronika / kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Kierownik kontraktów w branży elektrycznej
Bydgoszcz
Kierownik kontraktów w branży elektrycznej
Bydgoszcz
Nr Ref.: 1065160
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Naszym klientem jest firma będąca częścią znanej grupy kapitałowej. Firma świadczy usług instalacyjne w branży przemysłowej (jest podwykonawcą lub generalnym wykonawcą instalacji elektrycznych silno i słabo prądowych).
W zawiązku z rozwojem organizacji, poszukujemy Kierownika Kontraktów.

Wybrany kandydat odpowiedzialny będzie za pozyskiwanie i realizację kontraktów na roboty instalacyjne w zakresie SN, NN i AKPiA (generalne wykonawstwo i podwykonawstwo) – projekty przemysłowe – firma chce rozwijać działalność np. w branży energetycznej.

Od kandydata oczekujemy, aby posiadał doświadczenie w prowadzeniu projektów w ww. zakresie o wartości do 10 mln zł, uprawnienia budowlane do kierowania robotami w zakresie instalacji elektrycznych, posiadał umiejętności handlowe i znajomość rynku budownictwa przemysłowego i energetycznego w województwie wielkopolskim i kujawskopomorskim.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl