Kierownik kontraktów w branży elektrycznej
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Kierownik kontraktów w branży elektrycznej

Poznaj stanowisko:
Kierownik Kontraktu

Kierownik kontraktu jest osobą odpowiedzialną za realizację danego kontraktu, na każdym etapie jego realizacji. W praktyce przekłada się to głównie na nadzorowanie podległego sobie personelu oraz wszystkich podwykonawców zaangażowanych w wykonywanie założeń kontraktu. Jest to bardzo odpowiedzialne stanowisko; poza merytorycznym nadzorem zarządzanych jednostek, do przydzielonych kierownikowi obowiązków należy także ...


czytaj więcej: Kierownik Kontraktu

Praca Kierownik Kontraktu

Kierownik kontraktów w branży elektrycznej - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Budownictwo / Geodezja / Energetyka / Elektronika / kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Kierownik Kontraktu UNI-TECH Spółka Akcyjna kujawsko-pomorskie

Dyrektor Kontraktu Hays Poland kujawsko-pomorskie

Dyrektor ds. Realizacji Kontraktów Globetek Sp. z o.o. kujawsko-pomorskie

Monter konstrukcji stalowych UNI-TECH Spółka Akcyjna kujawsko-pomorskie

Kierownik robót ALSTAL Serwis Spółka z o.o. Spółka Komandytowa kujawsko-pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Kierownik kontraktów w branży elektrycznej
Bydgoszcz
Kierownik kontraktów w branży elektrycznej
Bydgoszcz
Nr Ref.: 1065160
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Naszym klientem jest firma będąca częścią znanej grupy kapitałowej. Firma świadczy usług instalacyjne w branży przemysłowej (jest podwykonawcą lub generalnym wykonawcą instalacji elektrycznych silno i słabo prądowych).
W zawiązku z rozwojem organizacji, poszukujemy Kierownika Kontraktów.

Wybrany kandydat odpowiedzialny będzie za pozyskiwanie i realizację kontraktów na roboty instalacyjne w zakresie SN, NN i AKPiA (generalne wykonawstwo i podwykonawstwo) – projekty przemysłowe – firma chce rozwijać działalność np. w branży energetycznej.

Od kandydata oczekujemy, aby posiadał doświadczenie w prowadzeniu projektów w ww. zakresie o wartości do 10 mln zł, uprawnienia budowlane do kierowania robotami w zakresie instalacji elektrycznych, posiadał umiejętności handlowe i znajomość rynku budownictwa przemysłowego i energetycznego w województwie wielkopolskim i kujawskopomorskim.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS