Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Laboratorium

Kronospan
dolnośląskie, Strzelce Opolskie
praca stacjonarna
2735 dni temu
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Nr Ref.: 2016-775

Główne obowiązki
  • nadzór nad jakością i zachowaniem przyjętych parametrów wyrobów produkowanych na wydziałach produkcyjnych,
  • nadzór nad wykonywaniem badań laboratoryjnych,
  • nadzór nad przestrzeganiem procedur produkcji oraz procedur wynikających z posiadanych certyfikatów.
  • odpowiedzialność za dopełnienie ze strony firmy warunków uzyskiwania i przedłużenia atestów i certyfikatów wymaganych do sprzedaży wyrobów,
  • koordynator systemu kontroli pochodzenia produktów FSC,
  • analizowanie przyczyn reklamacji, czynny udział w rozpatrywaniu reklamacji,
  • sporządzanie raportów z wykonywanych analiz laboratoryjnych,
  • organizacja i kontrola pracy podległych pracowników
Wymagania
  • wykształcenie wyższe chemiczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność pracy w środowisku pakietu Office,
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem,
  • dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym zespole, w firmie o ugruntowanych standardach pracy,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
Dodatkowe informacje

Adres do bezpośredniego aplikowania: rekrutacja.strzelce@kronospan.pl