Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Laboratorium

Grafton Recruitment
Nowa Ruda
praca stacjonarna
2393 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Nowa Ruda
Nr ref.: 5-21-44765/PC
Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej w branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Nowa Ruda (woj. dolnośląskie)

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy:
  • Zarządzanie laboratorium analitycznym (6 osób)
  • Dbanie o prawidłowe, efektywne i płynne zarządzanie pracą laboratorium oraz zapewnienie terminowych i poprawnych wyników analitycznych
Requirements:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu chemii, technologii chemicznej lub powiązanych nauk fizycznych
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w laboratorium (chemicznym lub pomiarowym)
  • Doświadczenie na stanowisku nadzorującym/kierowniczym jako atut
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Benefits:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia zagraniczne (Niemcy)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wydarzenie integracyjne
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie do obiadów
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".