Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Laboratorium

TEREZ Performance Polymers Sp. z o.o.
podkarpackie, Rogoźnica
praca stacjonarna
3299 dni temu

TEREZ Performance Polymers Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji zaawansowanych tworzyw konstrukcyjnych.
W związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje do swojego zakładu produkcyjnego w Polsce:

Miejsce pracy: Rogoźnica

Opis stanowiska:
  • przeprowadzanie badań laboratoryjnych w zakresie kontroli jakości produkcji tworzyw sztucznych
  • prowadzenie, aktualizowanie, nadzorowanie dokumentacji laboratoryjnej
  • nadzór nad pracą zespołu pracowników wykonujących badania laboratoryjne
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne (preferowana specjalność: tworzywa sztuczne)
  • doświadczenie na stanowisku laboranta / technologa (preferowana specjalność: tworzywa sztuczne)
  • umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoki poziom zdolności interpersonalnych
  • umiejętność wyznaczania priorytetów oraz zarządzania czasem pracy
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji w szybko zmieniających się warunkach
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.