Podobne oferty pracy

Kierownik Obiektu / Szef Kuchni

Klient portalu Praca.pl

Konstancin Jeziorna (woj. mazowieckie)

Ogłoszenie numer: 1776270, z dnia 2017-09-14

Międzynarodowa firma z branży FM zatrudni osoby na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie / Konstancin Jeziorna (woj. mazowieckie)

Opis stanowiska

  • Zarządzanie kuchnią zlokalizowaną w Konstancinie Jeziornie (woj. mazowieckie), specjalizującą się w wydawaniu posiłków dla szpitali oraz zarządzanie podległym personelem,
  • Nadzór i kierowanie strefą produkcji oraz obsługą klienta,
  • Kreatywność w dążeniu do podniesienia rentowności kontraktu.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w gastronomii,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Zakwaterowanie nieopodal miejsca pracy - zapraszamy także kandydatów spoza Warszawy i okolic.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Szef Kuchni

Szef kuchni – osoba, która organizuje i nadzoruje pracę podległego mu personelu. Do głównych obowiązków szefa kuchni należy: Organizowanie stanowisk pracy w części produkcyjnej zakładu gastronomicznego zgodnie z zasadami bhp, przeciwpożarowymi, ochrony środowiska oraz systemów zapewnienia jakości zdrowotnej żywności, planowanie i organizowanie pracy podległym pracownikom kuchni, organizowanie przyjęć ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl