Kierownik Obiektu / Szef Kuchni

Klient portalu Praca.pl

Konstanin Jeziorna (woj. mazowieckie)

164 dni temu

Ogłoszenie numer: 1776275, z dnia 2017-09-14

Międzynarodowa firma z branży FM zatrudni osoby na stanowisko

Miejsce pracy: śląskie / Konstanin Jeziorna (woj. mazowieckie)

Opis stanowiska

  • Zarządzanie kuchnią zlokalizowaną w Konstancinie Jeziornie (woj. mazowieckie), specjalizującą się w wydawaniu posiłków dla szpitali oraz zarządzanie podległym personelem,
  • Nadzór i kierowanie strefą produkcji oraz obsługą klienta,
  • Kreatywność w dążeniu do podniesienia rentowności kontraktu.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w gastronomii,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Zakwaterowanie nieopodal miejsca pracy - zapraszamy także kandydatów spoza Warszawy i okolic.

Poznaj stanowisko: Szef Kuchni

Szef kuchni – osoba, która organizuje i nadzoruje pracę podległego mu personelu. Do głównych obowiązków szefa kuchni należy: Organizowanie stanowisk pracy w części produkcyjnej zakładu gastronomicznego zgodnie z zasadami bhp, przeciwpożarowymi, ochrony środowiska oraz systemów zapewnienia jakości zdrowotnej żywności, planowanie i organizowanie pracy podległym pracownikom kuchni, organizowanie przyjęć ...
Szef Kuchni Praca Szef Kuchni

Rekrutują z Praca.pl