Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-08-26

Budownictwo / Geodezja, Energetyka / Elektronika

mazowieckie, Warszawa
mazowieckie, Zielonka k. Warszawy

2016-08-17

Budownictwo / Geodezja, Energetyka / Elektronika

mazowieckie, Bydgoszcz

Kierownik Projektu (Energetyka)- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / mazowieckie / Warszawa

Kierownik Projektu (Energetyka)
Warszawa
Kierownik Projektu (Energetyka)
Warszawa
Nr Ref.: 1066352
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego Klienta firmy działającej w obszarze przygotowania i realizacji projektów z obszaru energetyki , poszukujemy Kandydatów na stanowisko : KIEROWNIK PROJEKTU

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialne za kompleksowe zarządzanie realizacją projektów w energetyce: nadzór na budżetem, harmonogramem, jakością ,zakupami a także przepływem dokumentacji i informacji.

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia mechanicznego oraz doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze realizacji projektów energetycznych w zakresie np. kocioł, maszynownia, rurociągi , gospodarki pomocnicze, turbina etc.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl