Kierownik Projektu (Energetyka)

Hays Poland

Warszawa

729 dni temu

Kierownik Projektu (Energetyka)
Warszawa
Kierownik Projektu (Energetyka)
Warszawa
Nr Ref.: 1060619

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dla naszego klienta dużej firmy z branży energetycznej poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko kierownika projektu przy prestiżowym projekcie energetycznym.

Osoba na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie podległym zespołem w ramach realizowanego projektu, przygotowywanie i nadzorowanie budżetu, dokumentacji oraz harmonogramu realizacji i bezpośredni nadzór nad realizacją wykonywanych robót. Kierownik będzie miał za zadanie również przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP w podległym obszarze, współpracę z klientem i podwykonawcami w zakresie prowadzonego projektu oraz odbywanie podróży służbowych.

Idealny kandydat musi posiadać wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne, energetyczne), min. 5 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w realizacji prac mechanicznych dla branży energetycznej, w zakresie montażu urządzeń lub rurociągów energetycznych, nastawienie na realizacje celów oraz czynne prawo jazdy.

Mile widziane będą uprawnienia energetyczne w zakresie dozoru, wysokie umiejętności komunikacyjne oraz dobra znajomość języka angielskiego.

Klient oferuje wynagrodzenie miesięczne w zakresie 12 000 - 14 000 pln brutto , w zależnosci od doświadczenia Kandydata.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu

Rekrutują z Praca.pl