Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-07-21

Budownictwo / Geodezja, Kadra zarządzająca

dolnośląskie

2016-07-20

Budownictwo / Geodezja

dolnośląskie, Polska

2016-07-18

dolnośląskie, Wrocław

2016-07-15

dolnośląskie, Karpacz

2016-07-15

Kierownik robót elektrycznych- Ogłoszenie archiwalne

Praca Klient portalu Praca.pl / Budownictwo / Geodezja / Inżynieria / Projektowanie / Kadra zarządzająca / Serwis / Technika / Montaż / dolnośląskie / Wrocław

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 971408, z dnia 2016-02-01

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy jedną z wiodących w Polsce firm budowlanych i w obecnej chwili poszukujemy do naszego oddziału w Warszawie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kierownik robót elektrycznych

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie i koordynację robót elektrycznych prowadzonych na budowie,
  • Współpracę z podwykonawcami, inwestorem i projektantami,
  • Kontrolę budżetu oraz rozliczanie robót instalacyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach,
  • Opracowywanie ofert i budżetów w zakresie instalacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji kierownika robót lub kierownika budowy w swojej specjalności, w okresie wykazanego 3 letniego doświadczenia osoba musi posiadać ww. uprawnienia,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego – jako dodatkowy atut,
  • Mile widziana znajomość programów Norma oraz AutoCad.

Oferujemy

  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia