Podobne oferty pracy

Kierownik robót elektrycznych

Klient portalu Praca.pl

275 dni

Wrocław

Ogłoszenie numer: 971408, z dnia 2016-03-02

Jesteśmy jedną z wiodących w Polsce firm budowlanych i w obecnej chwili poszukujemy do naszego oddziału w Warszawie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie i koordynację robót elektrycznych prowadzonych na budowie,
  • Współpracę z podwykonawcami, inwestorem i projektantami,
  • Kontrolę budżetu oraz rozliczanie robót instalacyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach,
  • Opracowywanie ofert i budżetów w zakresie instalacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji kierownika robót lub kierownika budowy w swojej specjalności, w okresie wykazanego 3 letniego doświadczenia osoba musi posiadać ww. uprawnienia,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego – jako dodatkowy atut,
  • Mile widziana znajomość programów Norma oraz AutoCad.

Oferujemy

  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Kierownik robót budowlanych

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...

Rekrutują z Praca.pl