Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Praca.pl Praca śląskie Pszczyna Kierownik Laboratorium Badawczego Pszczyna
Kierownik Techniczny w Laboratorium Badań Żywności

SGS Polska Sp. z o.o.
Pszczyna
praca stacjonarna
2779 dni temu

SGS jest światowym liderem w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, testowania i certyfikacji. SGS jest firmą uznaną za wzór jakości i najwyższych standardów zawodowych. Zatrudnia 85.000 pracowników w sieci ponad 1.800 oddziałów i akredytowanych laboratoriów na całym świecie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierownik Techniczny
w Laboratorium Badań Żywności

Miejsce pracy: Pszczyna

Obowiązki:
  • zarządzanie wdrożonymi systemami jakości w akredytowanym laboratorium badań żywności (PN-EN ISO 17025, DPL)

  • tworzenie, weryfikacja, wdrażanie i nadzorowanie dokumentacji, w wersji elektronicznej i papierowej, zgodnie z przyjętym systemem jakości

  • nadzór nad walidacją i rewalidacją metod badawczych

  • nadzór nad zamówieniami oraz serwisem wyposażenia badawczo-pomiarowego

  • udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

  • merytoryczne wsparcie w zakresie analiz oraz prawodawstwa w obrębie wykonywanych analiz dla pozostałych działów w firmie

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe, preferowane: technologia żywności, chemia lub inne związane z bezpieczeństwem i jakością żywności

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • doskonała organizacji pracy, skrupulatność i dokładność

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziana będzie znajomość branży badań żywności

Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w strukturze stabilnej międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • bogaty pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych