Najnowsze oferty pracy

  • Operations Manager

    Unique People sp. z o.o.   Katowice    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer
    7 godz.
    Główne zadania: realizowanie celów ilościowych i jakościowych na podległych projektach sprzedażowych oraz infolinijnych w ramach wyznaczonej strategii, analiza otrzymywanych raportów oraz optymalizacja kluczowych procesów, bieżąca praca z kadrą managerską, delegowanie zadań i...
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Kierownik Zespołu Call Center Łódź
Kierownik zespołu sprzedaży telefonicznej – Team leader

Klient portalu Praca.pl
Łódź
praca stacjonarna
3136 dni temu

Ogłoszenie numer: 813946, z dnia 2015-10-07

Obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych,
  • Kontrolowanie pracy i wyników zespołu sprzedażowego (Telemarketerów),
  • Wdrażanie nowych pracowników,
  • Tworzenie i uaktualnianie skryptów projektowych,
  • Przygotowanie grafików pracy podległych pracowników oraz bieżące organizowanie i rozliczanie czasu pracy,
  • Zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi klientów,
  • Raportowanie do Kierownika Projektu.

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem sprzedaży telefonicznej,
  • Doświadczenie przy realizacji projektów bankowych/ubezpieczeniowych,
  • Umiejętność motywowania zespołu do osiągania jak najwyższych wyników,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Duża samodzielność oraz obowiązkowość.

Oferujemy

  • Komfortowe warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - część stałą oraz system premiowy,
  • Pakiet socjalny (multisport oraz prywatna opieka medyczna).