Konstruktor Inżynier (AutoCAD)
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Konstruktor Inżynier (AutoCAD)

Poznaj pracodawcę

Poznaj stanowisko:
Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...

czytaj więcej: Konstruktor

Praca Konstruktor

Konstruktor Inżynier (AutoCAD) - Ogłoszenie archiwalne

Praca APS Energia S.A. / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / mazowieckie / Zielonka

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Konstruktor Mechanik (k/m) TRUMPF Huettinger Sp. z o.o. mazowieckie

Konstruktor Inżynier (AutoCAD) APS Energia S.A. mazowieckie

Młodszy Konstruktor Mechanik - Specjalista ds. dokumentacji mechanicznej ELOKON Polska Sp. z o.o. mazowieckie

Konstruktor Maszyn i Urządzeń Rolniczych Adecco Poland Sp. z o.o mazowieckie

Konstruktor w branży kolejowej Moltton Poland mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Międzynarodowy producent systemów zasilania awaryjnego oraz urządzeń energoelektronicznych.
W związku z dynamicznym rozwojem Grupy APS Energia, posiadającej w swoim składzie spółki z siedzibą w Polsce i za granicą, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielonka k/ Warszawy

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego;
  • biegłej znajomości programu AutoCAD 3D;
  • umiejętności projektowania w płaszczyźnie dwuwymiarowej oraz w układzie przestrzennym;
  • umiejętności projektowania z wykorzystaniem funkcji: płaszczyzna papieru, płaszczyzna modelu;
  • umiejętności tworzenia rysunków technicznych detali oraz tworzenia rysunków złożeniowych;
  • znajomość podstaw elektroniki będzie mile widziana;
  • komunikatywności i samodzielności w działaniu.
Zakres obowiązków:
  • tworzenie dokumentacji mechanicznej urządzeń;
  • tworzenie wykonawczej dokumentacji mechanicznej;
  • wykonywanie rysunków ogólnych i szczegółowych;
  • aktualizowanie dokumentacji mechanicznej w trakcie procesu produkcji.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie karty Mulisport.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)