Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-08-24

Badania i rozwój, Inżynieria / Projektowanie

mazowieckie, Ostrów Mazowiecka

2016-08-23

Inżynieria / Projektowanie

mazowieckie

2016-08-22

mazowieckie

2016-08-21

mazowieckie, Warszawa

2016-08-20

Konstruktor Inżynier (AutoCAD)- Ogłoszenie archiwalne

Praca APS Energia S.A. / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / mazowieckie / Zielonka

Międzynarodowy producent systemów zasilania awaryjnego oraz urządzeń energoelektronicznych.
W związku z dynamicznym rozwojem Grupy APS Energia, posiadającej w swoim składzie spółki z siedzibą w Polsce i za granicą, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konstruktor Inżynier (AutoCAD)
Miejsce pracy: Zielonka k/ Warszawy

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego;
  • biegłej znajomości programu AutoCAD 3D;
  • umiejętności projektowania w płaszczyźnie dwuwymiarowej oraz w układzie przestrzennym;
  • umiejętności projektowania z wykorzystaniem funkcji: płaszczyzna papieru, płaszczyzna modelu;
  • umiejętności tworzenia rysunków technicznych detali oraz tworzenia rysunków złożeniowych;
  • znajomość podstaw elektroniki będzie mile widziana;
  • komunikatywności i samodzielności w działaniu.
Zakres obowiązków:
  • tworzenie dokumentacji mechanicznej urządzeń;
  • tworzenie wykonawczej dokumentacji mechanicznej;
  • wykonywanie rysunków ogólnych i szczegółowych;
  • aktualizowanie dokumentacji mechanicznej w trakcie procesu produkcji.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie karty Mulisport.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)