Podobne oferty pracy

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

 UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Konstruktor
Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: KOP/07

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie maszyn i urządzeń

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej dla potrzeb produkcji

  • Sprawowanie nadzoru autorskiego nad realizowanymi projektami

  • Prowadzenie procesu prototypowania i wdrażania do produkcji nowych wyrobów

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych

  • Współpraca z kooperantami i Klientami w ramach realizowanych zleceń

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 2-letnie doświadczenie w projektowaniu systemów transportu wewnętrznego lub podobnych

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość zagadnień technologii i budowy maszyn oraz wytrzymałości materiałów

  • Kreatywność i innowacyjne myślenie

  • Chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów

Firma oferuje:

  • Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie

  • Możliwość poznawania i wdrażania nowych technologii

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dogodne warunki zatrudnienia

  • Bardzo dobre warunki socjalne

  • Kontakty zawodowe i realizacja projektów dla renomowanych firm w Europie

  • Bezpłatny dojazd i powrót z pracy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. KOP/07 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

Gwarantujemy poufność.

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl