Konstruktor
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Konstruktor

Poznaj pracodawcę

Wilimowo 2
11-041 Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

Poznaj stanowisko:
Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...

czytaj więcej: Konstruktor

Praca Konstruktor

Konstruktor - Ogłoszenie archiwalne

Praca Niczuk Metall-PL Sp.j. / Badania i rozwój / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / mazowieckie / Olsztyn, Wilimowo

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Konstruktor Maszyn i Urządzeń Rolniczych Adecco Poland Sp. z o.o mazowieckie

Konstruktor Mechanik (k/m) TRUMPF Huettinger Sp. z o.o. mazowieckie

Młodszy Konstruktor Mechanik - Specjalista ds. dokumentacji mechanicznej ELOKON Polska Sp. z o.o. mazowieckie

Wiodący Inżynier Elektryk - Konstruktor Hays Poland mazowieckie

Konstruktor elektronik / Projektant obwodów drukowanych (k/m) TRUMPF Huettinger Sp. z o.o. mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

      Firma Niczuk Metall- PL S.J.  poszukuje kandydata na stanowisko:

Konstruktor

Miejsce pracy: Olsztyn, Wilimowo, warmińsko-mazurskie

Nr Ref.: K/DT/12/15

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad tworzenia i czytania dokumentacji technicznej, rysunku technicznego
  • znajomość obsługi oprogramowania CAD (Auto Cad, Solid Works)
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem wykrojników i tłoczników będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dobrze rozwinięta wyobraźnia przestrzenna
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
Zakres obowiązków:
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
  • ewidencja i tworzenie niezbędnej dokumentacji
  • tworzenie dokumentacji produkcyjnej pod zamówienia  klienta
  • nadzór nad archiwum dokumentacji technicznej bieżącej
  • modyfikacja  istniejącej dokumentacji
Oferujemy:
  • prace w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość zdobycia wiedzy praktycznej przy pracy z doświadczonymi i wyspecjalizowanymi konstruktorami
  • uczestnictwo w ciekawych projektach jakie realizuje firma
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pomoc w relokacji

 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS