Podobne oferty pracy

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Konsultant Klienta
Miejsce pracy: Warszawa - Nr ref.: teumop/2017
Opis stanowiska:
  • profesjonalna i kompleksowa obsługa telefoniczna nowych oraz obecnych Klientów (połączenia przychodzące)
  • przyjmowanie wniosków oraz reklamacji złożonych przez Klientów
  • udzielanie informacji dotyczących taryf, produktów, promocji oraz cenników
  • zawieranie, aneksowanie i rozwiązywanie umów z Klientami w odniesieniu do oferowanych produktów i usług
Wymagania:
  • biegłość w obsłudze komputera - znajomość pakietu MS Office
  • dobra dykcja i miły ton głosu
  • konsekwencja w działaniu, odpowiedzialność, sumienność i rzetelność
  • wykształcenie min. średnie
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia prowadzone przez najlepszych coachów
  • możliwość rozwoju zawodowego

*Oferta Pracy Tymczasowej

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 733-003-766 lub 883-993-302

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Konsultant Telefoniczny

Konsultant telefoniczny to osoba, która za pomocą telefonu, skypa udziela porad dla klientów biznesowych lub indywidualnych w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usług it, prawie, finansach, reklamie, a także buduje i utrzymuje pozytywne relacje z klientami. Pracownik ten powinien mieć wykształcenie min. średnie oraz umiejętności w obsłudze komputera w stopniu ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl