Podobne oferty pracy

Arteria S.A. jest liderem rynku w obszarze sprzedaży i utrzymania Klienta realizowanym w modelu BPO. Dysponuje największym komercyjnym Contact Center w Polsce liczącym ponad 2000 stanowisk telemarketingowych. Posiada własne innowacyjne technologie informatyczne, interaktywne i mobilne rozwiązania.

W ramach rozwoju firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

W ramach rozwoju firmy
poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Konsultant Telefoniczny
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Telefoniczny kontakt z Klientami Biznesowymi

Wymagania:
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów przez telefon,
  • Swoboda wypowiedzi,
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • Podstawowa obsługa komputera,

W zamian oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-15:30
  • Stawkę 14 zł/h brutto + Premie.
  • Cykl szkoleniowy przygotowujący do pracy
  • Bieżący rozwój kompetencji sprzedażowych
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Udział w licznych konkursach wewnętrznych
  • Pracę w zespole, który jest zgrany, pozytywny i otwarty na nowe znajomości
  • Dla studentów - możliwość połączenia pracy ze studiami (elastyczny grafik!)
  • Możliwość skorzystania z benefitów tj. Karta Multisport, Stołówka

Dołącz do naszego zespołu!

Dogodna lokalizacja: Warszawa, ul .Stawki 2A (w pobliżu stacji metra Dworzec Gdański)

Poznaj

Arteria S.A.

Arteria S.A. oferuje usługi outsourcing'u sprzedaży polegające między innymi na: zdefiniowaniu strategii sprzedaży, oferowaniu pełnej organizacji, zarządzania i wykonania zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług zewnętrznych zleceniodawców, oraz zarządzaniu relacjami z ich klientami.

Poznaj stanowisko: Konsultant Telefoniczny

Konsultant telefoniczny to osoba, która za pomocą telefonu, skypa udziela porad dla klientów biznesowych lub indywidualnych w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usług it, prawie, finansach, reklamie, a także buduje i utrzymuje pozytywne relacje z klientami. Pracownik ten powinien mieć wykształcenie min. średnie oraz umiejętności w obsłudze komputera w stopniu ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl