Podobne oferty pracy

Konsultanta ds. Umawiania Spotkań (projekt ubezpieczeniowy)

Arteria S.A.

Warszawa

Grupa Kapitałowa Arteria S.A. jest liderem rynku outsourcingu sprzedaży usług i obsługi klienta w Polsce. Oferuje najszerszy na rynku zakres rozwiązań w modelach outsourcingowych, z którego korzystają największe przedsiębiorstwa w kraju. Jedyny na polskim rynku model biznesowy Grupy Kapitałowej Arteria S.A. pozwala na kierowanie kompleksowej oferty usług sprzedażowych i obsługi klienta do dużych korporacji. Skuteczność modelu potwierdza bogate portfolio klientów z branży telefonii mobilnej, energetyki i usług komunalnych, płatnych telewizji cyfrowych, wydawnictw specjalistycznych, branży usług finansowych.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

W ramach rozwoju firmy
poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Kontakt telefoniczny z klientem indywidualnym

Wymagania:
  • Komunikatywność i kreatywność
  • Duże umiejętności interpersonalne
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra dykcja i płynna wymowa
  • Znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do podjęcia pracy w godz. popołudniowych 9:00-17:00
W zamian oferujemy:
  • Cykl profesjonalnych szkoleń przygotowujących do pracy
  • Wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową 13 zł/h + prowizje + premie
  • Pracę w stałych godzinach 9:00-17:00
  • Realną ścieżkę kariery

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV .

Dogodna lokalizacja: Warszawa, ul .Stawki 2A (w pobliżu stacji metra Dworzec Gdański)

Czekamy właśnie na ciebie!

Poznaj

Arteria S.A. oferuje usługi outsourcing'u sprzedaży polegające między innymi na: zdefiniowaniu strategii sprzedaży, oferowaniu pełnej organizacji, zarządzania i wykonania zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług zewnętrznych zleceniodawców, oraz zarządzaniu relacjami z ich klientami.

Poznaj stanowisko: Konsultant Telefoniczny

Konsultant telefoniczny to osoba, która za pomocą telefonu, skypa udziela porad dla klientów biznesowych lub indywidualnych w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usług it, prawie, finansach, reklamie, a także buduje i utrzymuje pozytywne relacje z klientami. Pracownik ten powinien mieć wykształcenie min. średnie oraz umiejętności w obsłudze komputera w stopniu ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl