Najnowsze oferty pracy

  • Operations Manager

    Unique People sp. z o.o.   Katowice    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer
    2 dni
    Główne zadania: realizowanie celów ilościowych i jakościowych na podległych projektach sprzedażowych oraz infolinijnych w ramach wyznaczonej strategii, analiza otrzymywanych raportów oraz optymalizacja kluczowych procesów, bieżąca praca z kadrą managerską, delegowanie zadań i...
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Kierownik Zespołu Call Center Łódź
Koordynator Projektu/Supervisor w Call Center

Klient portalu Praca.pl
Łódź
praca stacjonarna
3539 dni temu

Firma z branży Call Center w związku z rozwojem i nowymi projektami poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: KP/Łódź/2014/08

Opis stanowiska:
  • Nadzorowanie pracy zespołów sprzedaży telefonicznej,
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych/jakościowych,
  • Zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi klientów,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami zlecającymi kampanie,
  • Tworzenie raportów, analiz i zestawień.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedawców telefonicznych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w realizacji projektów z sektora bankowego lub finansowego,
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży,
  • Umiejętność motywowania pracowników,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Rzetelność, zaangażowanie, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji w warunkach stresowych.
  • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat studiów zaocznych.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie oparte o podstawę i system prowizyjny,
  • Samodzielne stanowisko i duże możliwości rozwoju,
  • Dynamiczne środowisko i nowoczesne otoczenie,
  • Pakiet socjalny.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz. 1182 ze zm.).