Najnowsze oferty pracy

  • Pomocnik Kowala

    Kuźnia Polska S.A.   Skoczów    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa urządzeń do przeróbki plastycznej metalu: pras, kuźniarek, szlifierek; Kontrola wykonanych odkuwek - wzrokowa i za pomocą urządzeń; Dbałość o jakość wykonywanej pracy oraz o utrzymanie właściwego stanu technicznego powierzonych maszyn;
Zobacz więcej ofert pracy

Kowal

MOJ S.A.
Osowiec
praca stacjonarna
1228 dni temu

Ogłoszenie numer: 4100713, z dnia 2021-01-19

Firma MOJ S.A. – Oddział Kuźnia „Osowiec” notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Kowal

Miejsce pracy: Osowiec

Opis stanowiska

  • kucie odkuwek matrycowych na młotach pneumatycznych typu MPM1000 – MPM10000

Wymagania

  • wykształcenie: zawodowe
  • kwalifikacje do obsługi młotów pneumatycznych
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • doświadczenie 3 lata pracy na stanowisku kowala matrycowego

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy

Poznaj

MOJ S.A.

MOJ S.A. – notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych