Magazynier

SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak

Chrzanów

48 dni temu

Sewera Polska Chemia jest liderem zaopatrzenia budownictwa. Oferujemy kompletny asortyment materiałów umożliwiających realizację wszelkich inwestycji budowlanych jak również gruntowny remont lub budowę domu od fundamentów po dach. Jesteśmy Firmą świadomą, że o naszym sukcesie stanowią ludzie, ich wiedza, ambicje i zaangażowanie. Dlatego skupiamy się na rozwoju naszych pracowników. Jeśli szukasz pracy w solidnej firmie, a ponadto cenisz sobie przyjazną atmosferę to dobrze trafiłeś. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Nr Ref.: 327/M/CHR

Miejsce pracy: Chrzanów

Forma zatrudnienia:
  • umowa o pracę
  • pełny etat
Zadania:
  • profesjonalna obsługa Klienta
  • przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu
  • utrzymywanie porządku na magazynie
  • układanie towaru
Wymagania:
  • uprawnienia na obsługę wózków widłowych
  • zaangażowanie, nastawienie na realizację powierzonych zadań
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • kreatywność, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • energia, entuzjazm i konsekwencja w działaniu
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj

Sewera Polska Chemia jest liderem zaopatrzenia budownictwa na Śląsku. Oferujemy kompletny asortyment materiałów umożliwiających realizację wszelkich inwestycji budowlanych jak również gruntowny remont lub budowę domu od fundamentów po dach.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu

Rekrutują z Praca.pl