Manager ds. Marketingu (Marketing Manager)

PBA Doradztwo Personalne

Łódź (Zgierz)

4 dni temu

Obecnie dla jednego z naszych Klientów – firmy specjalizującej się w obszarze transportu wewnętrznego i kompleksowych systemów magazynowania poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: WZ/2018/02
Miejsce pracy: Łódź (Zgierz)

Zakres obowiązków:
  • Opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej dla firmy
  • Współudział w opracowaniu strategii sprzedaży i oferty sprzedażowej oraz dostosowanie strategii marketingowej do rynku, razem z działem sprzedaży
  • Przygotowanie, nadzór i kontrola powierzonego budżetu
  • Zarządzanie portfolio produktowym
  • Opracowanie i wdrożenie krótko- i długoterminowych planów marketingowych w odniesieniu do konkretnych grup i produktów
  • Wybór najkorzystniejszych kanałów dystrybucji działań marketingowych
  • Współpraca z agencjami reklamowymi i mediami oraz współpraca z E-commerce Managerem w przygotowaniu i optymalizacji treści
  • Nadzorowania działań w sferze public relations
  • Opracowanie planów działań relacji inwestorskich firmy i prowadzenie tych działań
  • Zbudowanie, a następnie zarządzanie zespołem marketingowym
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia 3- 4 letniego na stanowisku Managera ds. Marketingu/Dyrektora Marketingu (mile widziane w branży technicznej) oraz w zarządzaniu zespołem
  • Wykształcenia wyższego z obszaru marketingu
  • Doświadczenia w zarządzaniu kategorią produktów, przygotowywaniu i skutecznym wprowadzaniu nowych produktów na rynek
  • Zdolności analitycznych (analizy sprzedaży, trendów rynkowych, rentowności produktu/promocji),
  • Doświadczenia we współpracy z agencjami reklamowymi i podwykonawcami w obszarze działań promocyjnych
  • Bardzo dobrej organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywności, kreatywności, zaangażowania, nastawienia na cele i skuteczności działania
  • Umiejętności podejmowania decyzji i ustalania priorytetów, a także inicjowania zmian
  • Dobrej znajomość języka angielskiego
Nasz Klient oferuje:
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Program wdrożenia, zapewniający szybką adaptację w miejscy pracy
  • Profesjonalne szkolenia
  • Wyzwania i możliwość wdrażania aktualnych trendów
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Samodzielną pracę z pełną odpowiedzialnością za jej wyniki
  • Możliwość kreowania polityki marketingowej firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając CV wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez firmę P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz Bąkiewicz Sp.j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śmiałej 57, do celów związanych z procesem rekrutacji w tym na udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Ponadto wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez firmę P.B.A. Doradztwo Personalne również po zakończeniu rekrutacji w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Marketingu - Marketing Manager

Kierownik ds. Marketingu to osoba, która kieruje zespołem w dziale marketingu oraz dba o rozwój i współuczestniczy w tworzeniu strategii marketingowej firmy. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: opracowywanie, wdrażanie oraz kontrola planów marketingowych w celu zwiększenia sprzedaży usług, współtworzenie strategii marketingowej firmy, wyznaczanie nowych ...
Kierownik ds. Marketingu - Marketing Manager Praca Kierownik ds. Marketingu - Marketing Manager

Rekrutują z Praca.pl