Manager Supervisor Engineer

Hays Poland

Warszawa

753 dni temu

Manager Supervisor Engineer
Warszawa
Manager Supervisor Engineer
Warszawa
Nr Ref.: 1068988

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


HAYS Energy wspiera swoich Klientów w pozyskaniu najlepszych Kandydatów z obszarów budownictwa przemysłowego i energetycznego. Z sukcesem zrealizowaliśmy setki rekrutacji na potrzeby prestiżowych inwestycji takich jak budowa bloków energetycznych, infrastruktury przesyłowej, zakładów petrochemicznych, instalacji oil&gas.

 Ponieważ przez wiele firm jesteśmy postrzegani jako eksperci w rekrutacjach dla energetyki i przemysłu , wielokrotnie projekty rekrutacyjne zostają nam powierzone na wyłączność. Informacja o nich trafia do wyselekcjonowanej grupy Kandydatów, więc jeżeli posiadasz doświadczenie w branży budownictwa przemysłowego/energetyki i brałeś udział w inwestycjach z zakresu budowy/modernizacji instalacji petrochemicznych, bloków energetycznych lub terminali LNG - zgłoś swoje cv.

 Najlepszym Kandydatom oferujemy:
  • udział w rozmowie kwalifikacyjnej z doświadczonym konsultantem HAYS Energy
  • doradztwo zawodowe
  • pomoc w przygotowaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych
  • udział w rekrutacjach na prestiżowe stanowiska
  • wsparcie Konsultanta przez cały okres rekrutacji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy

Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Inżynier Budowy Praca Inżynier Budowy

Rekrutują z Praca.pl