Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-08-26

Budownictwo / Geodezja

mazowieckie, Warszawa
mazowieckie, Warszawa

2016-08-26

Architektura, Budownictwo / Geodezja

mazowieckie, Warszawa

2016-08-26

Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna

mazowieckie, Warszawa

Manager Supervisor Engineer- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Budownictwo / Geodezja / Energetyka / Elektronika / mazowieckie / Warszawa

Manager Supervisor Engineer
Warszawa
Manager Supervisor Engineer
Warszawa
Nr Ref.: 1068988
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
HAYS Energy wspiera swoich Klientów w pozyskaniu najlepszych Kandydatów z obszarów budownictwa przemysłowego i energetycznego. Z sukcesem zrealizowaliśmy setki rekrutacji na potrzeby prestiżowych inwestycji takich jak budowa bloków energetycznych, infrastruktury przesyłowej, zakładów petrochemicznych, instalacji oil&gas.

 Ponieważ przez wiele firm jesteśmy postrzegani jako eksperci w rekrutacjach dla energetyki i przemysłu , wielokrotnie projekty rekrutacyjne zostają nam powierzone na wyłączność. Informacja o nich trafia do wyselekcjonowanej grupy Kandydatów, więc jeżeli posiadasz doświadczenie w branży budownictwa przemysłowego/energetyki i brałeś udział w inwestycjach z zakresu budowy/modernizacji instalacji petrochemicznych, bloków energetycznych lub terminali LNG - zgłoś swoje cv.

 Najlepszym Kandydatom oferujemy:
  • udział w rozmowie kwalifikacyjnej z doświadczonym konsultantem HAYS Energy
  • doradztwo zawodowe
  • pomoc w przygotowaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych
  • udział w rekrutacjach na prestiżowe stanowiska
  • wsparcie Konsultanta przez cały okres rekrutacji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl