Ogłoszenie numer: 1790558, z dnia 2017-09-18

Firma JD Mercury Sp. z o.o. z powodzeniem działa na rynku od 2004 roku świadcząc usługi z zakresu pośrednictwa pracy oraz agencji pracy tymczasowej. Świadcząc usługi dla rynku pracy, działamy z myślą o ludziach, dla których i z którymi pracujemy – również o nas samych. Budujemy relacje, wychodząc naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom wszystkich naszych partnerów. Dbamy o ich potrzeby i poczucie bezpieczeństwa. Poszerzamy naszą wiedzę i doświadczenie, by dzielić się nimi w sposób odpowiedzialny.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy

Menadżer / Koordynator

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Bieżąca współpraca z Klientem w zakresie obsługi kadrowej, administracyjnej pracowników;
  • Realizacja działań związanych z przygotowaniem pracowników do pracy (kompletowanie dokumentów, komunikacja z pracownikami, kierowanie na badania lekarskie);
  • Obsługa pracowników tymczasowych/zleceniobiorców w trakcie zatrudnienia;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientami.

Wymagania

  • min. wykształcenie średnie;
  • znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego;
  • prawo jazdy Kat. B.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie;
  • karta MultiSport;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwości rozwoju.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Wszystkich zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadrowych

Specjalista ds. Kadrowych zajmuje się wdrażaniem i kontrolowaniem polityki personalnej w firmie. Rekrutuje nowych pracowników, przeprowadza szkolenia i jest odpowiedzialny za prawno – administracyjną obsługę zatrudnienia. Osoba na tym stanowisku powinna mieć wykształcenie psychologiczne. Ważne jest, aby pracownik odznaczał się: znajomością prawa praca, doświadczeniem w ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl