Młodszy konstruktor z językiem niemieckim
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Młodszy konstruktor z językiem niemieckim

Poznaj stanowisko:
Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...


czytaj więcej: Konstruktor

Praca Konstruktor

Młodszy konstruktor z językiem niemieckim - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Inżynieria / Projektowanie / śląskie / Okolice Opola

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Konstruktor Moltton Poland śląskie

Młodszy Konstruktor Elektryk Cadring Polska Sp. z o.o. śląskie

Inżynier Konstruktor (CAD Designer) Horyzont Doradztwo Personalne śląskie

Konstruktor w branży kolejowej Moltton Poland śląskie

Młodszy inżynier EPLAN - praca w międzynarodowym centrum inżynieryjnym Grafton Recruitment śląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Młodszy konstruktor z językiem niemieckim
Okolice Opola
Młodszy konstruktor z językiem niemieckim
Okolice Opola
Nr Ref.: 1066909
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Opolu poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Konstruktora ze znajomością języka niemieckiego.

Osoba na tym stanowisku będzie pracowała w dziale R&D i będzie odpowiedzialna za tworzenie projektów oraz ich modyfikowanie w programach CAD. Do zadań Młodszego Konstruktora będzie należało modelowanie 3D, wspieranie konstruktorów oraz zarządzanie dokumentami elektronicznymi.

Oferta skierowana jest do absolwentów posiadających wyższe wykształcenie techniczne chcących rozwijać się na stanowisku Konstruktora. Ze względu na kontakt z zagranicznymi klientami od Kandydatów oczekujemy co najmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Od Kandydatów oczekujemy również umiejętności czytania i opracowywanie dokumentacji technicznej oraz znajomości programów do konstrukcji 3D.

Nasz Klient oferuje ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku oraz stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS