Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Inżynieria / Projektowanie

śląskie, Sosnowiec

wczoraj

Inżynieria / Projektowanie

śląskie

2016-08-22

Inżynieria / Projektowanie

śląskie
śląskie, Bielsko-Biała

Młodszy konstruktor z językiem niemieckim- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Inżynieria / Projektowanie / śląskie / Okolice Opola

Młodszy konstruktor z językiem niemieckim
Okolice Opola
Młodszy konstruktor z językiem niemieckim
Okolice Opola
Nr Ref.: 1066909
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Opolu poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Konstruktora ze znajomością języka niemieckiego.

Osoba na tym stanowisku będzie pracowała w dziale R&D i będzie odpowiedzialna za tworzenie projektów oraz ich modyfikowanie w programach CAD. Do zadań Młodszego Konstruktora będzie należało modelowanie 3D, wspieranie konstruktorów oraz zarządzanie dokumentami elektronicznymi.

Oferta skierowana jest do absolwentów posiadających wyższe wykształcenie techniczne chcących rozwijać się na stanowisku Konstruktora. Ze względu na kontakt z zagranicznymi klientami od Kandydatów oczekujemy co najmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Od Kandydatów oczekujemy również umiejętności czytania i opracowywanie dokumentacji technicznej oraz znajomości programów do konstrukcji 3D.

Nasz Klient oferuje ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku oraz stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl