Modelarz
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Modelarz

Poznaj pracodawcę

ul. Doki 1
80-863 Gdańsk
woj. pomorskie
www.yorkpromotion.com

Poznaj stanowisko:
Asystent Projektanta

Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...

czytaj więcej: Asystent Projektanta

Praca Asystent Projektanta

Modelarz - Ogłoszenie archiwalne

Praca York Promotion Beata Jasińska / Architektura / Budownictwo / Geodezja / Grafika / Fotografia / Kreacja / Marketing / Reklama / PR / pomorskie / Gdańsk

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Dekorator KappAhl Polska Sp. z o.o. pomorskie

Redaktor/Grafik ze znajomością HTML Radevelia sp. z o.o. pomorskie

Merchandiser Mobilny MS Services Sp. z o.o. pomorskie

Kierownik projektu Thesar PRO Sp. z o.o. pomorskie

Inspektor nadzoru robót telekomunikacyjnych Thesar PRO Sp. z o.o. pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 961340, z dnia 2016-01-25

York Promotion to pracownia makiet architektonicznych.

Modelarz

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Nr Ref.: A1/2016

Opis stanowiska

  • praca przy makietach architektonicznych,
  • wykonywanie detali do makiet architektonicznych: balkonów, ogrodzeń itp.,
  • malowanie ludzików w skalach 1:200 itp.,
  • realizacja zieleni na terenie makiety,
  • opracowywanie dokumentacji architektonicznej do cięcia laserowego.

Wymagania

  • umiejętność czytania rysunków przestrzennych i technicznych,
  • znajomość AutoCAD i CorelDraw,
  • zdolności manualne, rękodzielnicze,
  • cierpliwość, dyspozycyjność.

Oferujemy

  • praca w młodym zespole,
  • umowa o dzieło.