Najnowsze oferty pracy

  • Pracowniczka / Pracownik w domach opieki

    Socco Stuttgart GmbH   łódzkie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę   14 221 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 godz.
    Opis stanowiska podstawowa pielęgnacja pacjentów; podawanie posiłków; kontrola stanu zdrowotnego pacjenta (pomiar ciśnienia, wagi, cukru)
  • Kierownik / Kierowniczka Domu Pomocy Społecznej

    Fundacja Wspólnota Nadziei   Więckowice (pow. krakowski, gm. Zabierzów), k/Zabierzowa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Poszukujemy osoby, która jest pełna szacunku, wrażliwości, empatii i odpowiedzialności za drugiego człowieka, posiada doświadczenie w kierowaniu placówkami w obszarze pomocy społecznej i jest zainteresowana stałą współpracą. Twoje obowiązki będą obejmować Nadzór nad prawidłowym...
Zobacz więcej ofert pracy

Opiekunka domowa

ŁÓDZKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY Polskiego Czerwonego Krzyża
Łódź, Łódź, Głowno
praca stacjonarna
1309 dni temu

Ogłoszenie numer: 3830619, z dnia 2020-10-30

Misja

Misją Polskiego Czerwonego Krzyża jest zapobieganie ludzkim cierpieniom i łagodzenie ich skutków oraz ochrona ludzkiej godności, bez jakiejkolwiek dyskryminacji na tle narodowości, rasy, płci, przekonań religijnych lub politycznych.

Ruch

Polski Czerwony Krzyż to organizacja zrzeszona w największym ogólnoświatowym ruchu humanitarnym, jednym z najstarszych w historii ludzkości. Jego częściami składowymi są działające na szczeblu międzynarodowym: Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża (MKCK), Międzynarodowa Federacja Stowarzyszeń Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca (Federacja) oraz stowarzyszenia krajowe Czerwonego Krzyża lub Czerwonego Półksiężyca.

Miejsce pracy: Łódź, Łódź, Głowno

Opis stanowiska

Polski Czerwony Krzyż poszukuje osób do pracy na umowę-zlecenie jako OPIEKUNKA DOMOWA osób starszych, samotnych, niepełnosprawnych w Łodzi oraz w Głownie. Praca wykonywana będzie w miejscu zamieszkania osoby potrzebującej opieki.

Zakres obowiązków na stanowisku to:

pomoc w codziennych czynnościach życiowych takich jak sporządzanie posiłków, robienie zakupów, sprzątanie, higiena, umawianie wizyt u lekarza, załatwianie spraw bieżących i urzędowych.

Wymagania

  • wysoka kultura osobista,
  • postawa empatii, cierpliwości, zrozumienia potrzeb i sytuacji życiowej podopiecznych,
  • odpowiedzialność,
  • dobra kondycja fizyczna i psychiczna.

Jednym słowem: opiekun/opiekunka to osoba lubiąca pracować z drugim człowiekiem.

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziani panowie.

Oferujemy

  • Praca na umowę zlecenie.
  • Kwota wynagrodzenia wynosi 17,00 zł za godzinę w 2020 r. (ulega zmianie na wyższą od stycznia każdego roku).
  • Szkolimy naszą kadrę bezpłatnie w zakresie zasad udzielania pierwszej pomocy.