Pielęgniarka / Pielęgniarz

HiH Przychodnia s.c.

96 dni temu

Ogłoszenie numer: 1840508, z dnia 2017-11-17

HiH Przychodnia s.c. to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem. Nasza Przychodnia zajmuje się głównie Opieką Medyczną dla Firm, współpracą z towarzystwami ubezpieczeniowymi i Medycyną Pracy. Nie współpracujemy z NFZem. Obsługujemy ponad 500 firm z województwa dolnośląskiego z każdej branży, oraz wszystkie TU obecne na Dolnym Śląsku.

W kwietniu 2017 r. zmieniliśmy siedzibę. Obecnie Nasza Przychodnia znajduje się w "Długosza Business Park" w nowym biurowcu o najwyższym standardzie. 

Atmosfera pracy jest przyjazna i rodzinna a klienci zadowoleni ze współpracy. :) 

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Miejsce pracy: dolnośląskie

 

Opis stanowiska

Poszukujemy Pielęgniarki / Pielęgniarza do pracy w gabinecie "zabiegowym" w Przychodni zajmującej się opieką medyczną dla firm.

Praca w gabinecie zabiegowym: przygotowywanie dokumentacji medycznej, pobieranie krwi, EKG spoczynkowe, spirometria.

Wymagania

  • uprawnienia pielęgniarskie
  • mile widziane: kurs Medycyny Pracy lub doświadczenie, kurs EKG lub doświadczenie, znajomość j. angielskiego lub ukraińskiego

Oferujemy

  • pracę w miłym przyjacielskim zespole,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • dobre wynagrodzenie, perspektywy podwyżek, premie (świąteczne, uznaniowe)
  • szkolenia

Wynagrodzenie

Od 3000 PLN

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Pielęgniarka

Pielęgniarka jest to osoba, która sprawuje opiekę medyczną nad pacjentem oraz asystuje lekarzowi w zabiegach. Do obowiązków pielęgniarki należy: opieka pielęgnacyjna nad pacjentem czyli dbanie o czystość i higienę pacjenta, a także pomoc w wykonywaniu wszystkich tych czynności, których pacjent nie potrafi wykonać sam oraz współudział w zabiegach diagnostycznych i leczniczych. ...
Pielęgniarka Praca Pielęgniarka

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl