Praca.pl Praca śląskie Katowice Pielęgniarka Katowice
Pielęgniarka Anestezjologiczna / Pielęgniarz Anestezjologiczny

Centrum Językowe Konik
Katowice
10 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
6 dni temu
Firma CJ KONIK poszukuje dla swojego klienta (Prywatnej kliniki medycznej)
Miejsce pracy: Katowice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • ocena przedoperacyjna pacjentów
  • przygotowanie stanowiska oraz pacjentów do znieczulenia
  • monitorowanie pacjenta przed, w trakcie oraz w okresie pooperacyjnym
  • ocena stanu świadomości chorego
  • ocena i utrzymanie drożności dróg oddechowych z uwzględnieniem różnych technik udrażniania dróg oddechowych
  • wykonywanie innych czynności pielęgniarskich wokół pacjentów.
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • masz ukończoną specjalizację anestezjologiczną lub kurs kwalifikacyjny
  • posiadasz doświadczenie w pracy jako pielęgniarka/pielęgniarz na Bloku Operacyjnym
  • chęci do nauki i rozwoju w pracy w placówce prywatnej.

Będziesz częścią nowopowstającej Kliniki Medycznej  - znanej i dynamicznie rozwijającej się firmy - gwarantuje to stabilne i bezpieczne miejsce pracy

NASZA OFERTA:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt gospodarczy
  • zatrudnienie na pełen etat
  • dobra organizacja pracy, wspierana przez zespół Opiekunów Medycznych
  • bezpłatne mieszkanie
  • nowoczesne miejsce pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj