Planista Materiału

Headhunters

Szczecin

11 dni temu

Headhunters Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, firmy zajmującej się produkcją komponentów do wiatraków, poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Obowiązki:
  • Potwierdzanie nadchodzących zamówień
  • Utrzymanie odpowiednich zapasów materiału na magazynie
  • Utrzymanie prognoz produkcji w pliku MRP
  • Utrzymanie kontaktów z dostawcami
  • Zarządzanie dokumentacją
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (logistyka lub pokrewne)
  • Znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość łańcucha dostaw
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Służbowy telefon oraz komputer
  • Przyjemną atmosferę w pracy
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).

Poznaj

Headhunters

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami w Polsce, jak i poza granicami kraju. Jesteśmy aktywni w wielu różnorodnych branżach zawodowych, a dzięki specjalistom, którzy tworzą nasz zespół, potrafimy szybko i efektownie dopasować się do potrzeb zarówno naszych Partnerów, jak i osób poszukujących zatrudnienia, dzięki czemu możemy wspólnie budować sukces. Jeżeli szukasz pracy, bądź uważasz, że Twoja dotychczasowa praca nie spełnia Twoich oczekiwań, a posiadasz kwalifikacje – zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą, lub do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na postawione przez Państwa pytania.

Poznaj stanowisko: Planista

Planista to osoba, która opracowuje plany techniczno-ekonomiczne produkcji, sporządza analizy kompleksowe oraz bilansuje możliwości realizacji planów produkcyjnych. Do głównych obowiązków planisty należy: analiza możliwości realizacji zlecenia, sprawdzanie stanów materiałów i ewentualne ich zakupy, bieżące raportowanie działań, kontrola terminowości zleceń, tworzenie planu ...
Planista Praca Planista

Rekrutują z Praca.pl