Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Firma Beetsma Sp z o.o. (nr rejestru APT 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej. Od założenia w 2003 roku firma rozwinęła się w międzynarodowo zarządzaną organizację zatrudniającą ponad 3000 pracowników w Holandii i w Polsce.

Pracownik marketu
Miejsce pracy: zachodniopomorskie/ Szczecin

Zadania:

  • obsługa kasy fiskalnej (zapewniamy szkolenie kasjerskie),
  • obsługa Klienta,

Wymagania:

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
  • mile widziane osoby uczące się (lecz niekoniecznie),

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie (z ubezpieczeniem),
  • praca stała lub dorywcza,
  • elastyczne grafiki.

Poznaj stanowisko: Pracownik Marketu

Marketu jest to osoba zatrudniona w sklepie wielobranżowym. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: bieżącą obsługą klienta, obsługa stoisk sklepowych, wykładanie towaru na półki, metkowanie towaru, dbanie o estetyczny wygląd ekspozycji towarowej. Marketu musi być osobą pełnoletnią i posiadać aktualną książeczkę sanepidu. Mile widziane jest ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl