Pracownik Produkcji

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A

Łódź

1 dzień temu

tempus.jpg

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) swoim zasięgiem obejmuje Łódź i miasta ościenne. Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • prace pomocnicze przy produkcji materacy z wkładem kokosowym,
  • główne zadanie: napełnienie włóknem kokosowym maszyny.
Wymagania:
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • sumienność,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji.
Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym,
  • umowę o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • możliwość przejęcia przez Firmę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • pracę bez weekendów pracujących.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami oraz, że oferta dotyczy pracy tymczasowej - długoterminowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Poznaj

Działalność polegającą na wspieraniu przedsięwzięć kadrowych rozpoczęliśmy w 1998 roku. Zatrudnianie odpowiednich osób było jednym z zadań, jakie realizowaliśmy przy okazji udziału w organizacji targów, imprez plenerowych, dni otwartych. Stopniowo, głównie na skutek docierających do nas sygnałów z rynku, rekrutacja pracowników, tych stałych i tych na sezon, zdominowała nasze działania. Od 2000 roku tym zadaniom poświęcamy cały swój czas.

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji