Palacz / Operator kotłów grzewczych

VMG KONSTANTYNOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Konstantynów Łódzki
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
5 dni temu
Międzynarodowa firma inwestycyjna, jednocząca 25 spółek, zatrudniających ponad 5 tys. pracowników. Firma w krajach bałtyckich, Polsce oraz innych państwach Unii Europejskiej inwestuje w przetwórstwo drewna i produkcję zrównoważonych wyrobów z drewna, energię odnawialną, przyjazne dla środowiska rozwiązania opakowaniowe, innowacje przemysłowe i rozwój technologii, produkcję inżynierskich konstrukcji drewnianych oraz efektywne zarządzanie infrastrukturą i nieruchomościami przemysłowymi. Produkcję grupy VMG eksportuje się do ponad 40 państw świata.
Palacz / Operator kotłów grzewczych
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Wymiar pracy: Pełny etat (tryb 4 brygadowy)

 

Do głównych zadań należeć będzie:
  • Kontrolowanie stanu technicznego kotłów oraz urządzeń pomocniczych
  • Prowadzenie rejestru odczytów z przyrządów pomiarowych
  • Bieżący nadzór nad pracą kotłów i osprzętem (ruszt, śluzy, sklepienia, rębaki, redlery, cyklony, kubełki)
  • Nadzór i uzupełnienie poziomu paliwa dla kotłów w tym dla produkcji brykietu
  • Czyszczenie pieców (ze względów bezpieczeństwa w 2 osoby)
  • Pomoc w serwisie kotłów (sterowanie pracy kotłów, monitorowanie ciśnienia)
  • Prace porządkowe: rębaki (wewnątrz zabudowy), redlery, kubełki, okolice warsztatu, kotłownia
  • Utrzymanie pełnej sprawności sprzętu
  • Zgłaszanie usterek przełożonemu
Oczekujemy:
  • Wykształcenie minimum średnie / techniczne
  • Umiejętność pracy w zespole pod presja czasu
  • Świadectwo kwalifikacyjne E grupa 2
  • Uprawnienia do obsługi kotłów wodnych na paliwa stałe - umożliwiamy szkolenie
  • Uprawnienia do obsługi sieci i instalacji cieplnych wraz z urządzeniami pomocniczymi - umożliwiamy szkolenie
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin w trybie 4 brygadowym
  • Uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi - umożliwiamy szkolenie
Oferujemy:
  • Bogaty kompleks świadczeń
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Posiłki w stołówce za złotówkę
  • Profesjonalne wprowadzenie i przygotowanie
  • Bezpieczne i higieniczne warunki pracy
  • Zapewniamy narzędzia pracy oraz odzież i obuwie ochronne
  • Wspieramy naszych pracowników w zaspokajaniu potrzeb socjalnych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.
 

Poznaj

VMG KONSTANTYNOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Międzynarodowa firma inwestycyjna, jednocząca 25 spółek, zatrudniających ponad 5 tys. pracowników. Firma w krajach bałtyckich, Polsce oraz innych państwach Unii Europejskiej inwestuje w przetwórstwo drewna i produkcję zrównoważonych wyrobów z drewna, energię odnawialną, przyjazne dla środowiska rozwiązania opakowaniowe, innowacje przemysłowe i rozwój technologii, produkcję inżynierskich konstrukcji drewnianych oraz efektywne zarządzanie infrastrukturą i nieruchomościami przemysłowymi. Produkcję grupy VMG eksportuje się do ponad 40 państw świata.

 

Podobne oferty

  • Palacz - Portier

    Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I.   Gdynia    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: obsługa kotłowni węglowej, obsługa portierni, dozór zakładu, odpowiedzialność za obsługę kotłów C.O. połączonej z codziennym przeglądem instalacji grzewczej, dbałość o porządek wokół budynków zakładu i przyległych dróg dojazdowych.
  • Kontroler Sterowniczy / Operator Urządzeń

    Praca.pl Sp. z o.o.   Częstochowa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    12 dni
    Obowiązki: Sterowanie i monitoring pracy urządzeń energetycznych: kotły, turbiny, SUW. Kontrolne obchody instalacji bloku EC. Przełączanie urządzeń przy uruchamianiu/stopowaniu. Utrzymywanie gotowości operacyjnej; zgłaszanie nieprawidłowości. Autoryzacja pracy brygad remontowych;...