Ogłoszenie numer: 1784429, z dnia 2017-09-21

Grupa Scaffolder zapewnia wysokiej jakości obsługę serwisową a także kompleksową obsługę projektowo-montażową rusztowań i tymczasowych urządzeń dostępu na budowach krajowych i eksportowych.

W związku z dynamicznym rozwojem, do Biura Zarządu w Warszawie,
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik sekretariatu

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa, Ursus

Opis stanowiska

  • Zapewnienie bieżącej obsługi biura, płynności jego funkcjonowania oraz prawidłowego przepływu informacji
  • Przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie korespondencji
  • Organizowanie oraz obsługa spotkań służbowych
  • Sporządzanie pism, prezentacji, analiz i raportów na potrzeby firmy
  • Obsługa poczty elektronicznej
  • Administracja bazami danych
  • Prace administracyjne oraz obsługa urządzeń biurowych
  • Wsparcie administracyjne dla pozostałych pracowników
  • Kontakty z zewnętrznymi usługodawcami

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Znajomość pakietu MsOffice
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Odpowiedzialność, wysokie umiejętności interpersonalne
  • Sumienność, samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Inicjatywa w trakcie podejmowanych działań
  • Wysokie tempo pracy
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie 2.200,00 zł netto
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Scaffolder

Przed wysłaniem aplikacji na w/w stanowisko
prosimy o sprawdzenie lokalizacji Biura Zarządu Grupy Scaffolder.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Scaffolder Polska Sp. z o.o.
Adres siedziby; 02-495 Warszawa, ul. Piastowska 13
Biuro Zarządu
02-495 Warszawa, ul. Posag 7 Panien 1 B
www.scaffolder.pl, e-mail; info@scaffolder.pl, Tel/fax +48 22 480 46 80

Poznaj stanowisko: Sekretarka

Sekretarka to osoba, która pomaga przełożonemu w organizacji pracy, czyli nadzoruje przebieg dnia pracy, np. w sprawach administracyjnych, w korespondencji, w sporządzaniu notatek, umawia na spotkania, zebrania, pośredniczy w kontaktach między szefem i interesantami oraz personelem. Ogólnie rzecz ujmując, jest to prawa ręka szefa. Sekretarka powinna mieć min. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl