Ogłoszenie numer: 1784429, z dnia 2017-09-21

Grupa Scaffolder zapewnia wysokiej jakości obsługę serwisową a także kompleksową obsługę projektowo-montażową rusztowań i tymczasowych urządzeń dostępu na budowach krajowych i eksportowych.

W związku z dynamicznym rozwojem, do Biura Zarządu w Warszawie,
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik sekretariatu

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa, Ursus

Opis stanowiska

  • Zapewnienie bieżącej obsługi biura, płynności jego funkcjonowania oraz prawidłowego przepływu informacji
  • Przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie korespondencji
  • Organizowanie oraz obsługa spotkań służbowych
  • Sporządzanie pism, prezentacji, analiz i raportów na potrzeby firmy
  • Obsługa poczty elektronicznej
  • Administracja bazami danych
  • Prace administracyjne oraz obsługa urządzeń biurowych
  • Wsparcie administracyjne dla pozostałych pracowników
  • Kontakty z zewnętrznymi usługodawcami

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Znajomość pakietu MsOffice
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Odpowiedzialność, wysokie umiejętności interpersonalne
  • Sumienność, samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Inicjatywa w trakcie podejmowanych działań
  • Wysokie tempo pracy
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie 2.200,00 zł netto
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Scaffolder

Przed wysłaniem aplikacji na w/w stanowisko
prosimy o sprawdzenie lokalizacji Biura Zarządu Grupy Scaffolder.

Poznaj stanowisko: Sekretarka

Sekretarka to osoba, która pomaga przełożonemu w organizacji pracy, czyli nadzoruje przebieg dnia pracy, np. w sprawach administracyjnych, w korespondencji, w sporządzaniu notatek, umawia na spotkania, zebrania, pośredniczy w kontaktach między szefem i interesantami oraz personelem. Ogólnie rzecz ujmując, jest to prawa ręka szefa. Sekretarka powinna mieć min. ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl