Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Java / Python

BlueSoft Sp. z o.o.
śląskie, Rybnik, Katowice
praca stacjonarna
3442 dni temu

Obecnie BlueSoft zatrudnia ponad 200 osób w trzech lokalizacjach na terenie Polski. Oferujemy pełen zakres usług związanych z cyklem życia produktów informatycznych. Tworzymy wysoko
wyspecjalizowane rozwiązania IT dla branży telekomunikacyjnej, bankowej,
ubezpieczeniowej, logistycznej oraz farmaceutycznej.
www.bluesoft.net.pl

Dołącz do nas na stanowisko:

Miejsce pracy: Rybnik
Numer referencyjny: PROG/R/10

Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: PROG/K/10

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na opisywanym stanowisku będzie pracować w zespole projektowym odpowiedzialnym za wytwarzanie oraz utrzymanie aplikacji biznesowych.

Zakres obowiązków:
  • analiza potrzeb biznesowych,
  • przygotowywanie projektów funkcjonalnych oraz technicznych,
  • implementacja oprogramowania na podstawie wykonanej specyfikacji,
  • wsparcie dla procesu testów oprogramowania,
  • wsparcie dla procesu Quality Assurance.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne,
  • praktyczna i bardzo dobra znajomość jednego z języków programowania: Java/JEE, Python
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenia w zakresie analiz systemowych: analiza wymagań klienta (diagramy UML),
  • mile widziana znajomość zagadnień SOA,
  • skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • znajomość MS Office (Word, Excel, MS Project),
  • duża kultura osobista.
Oferujemy:
  • udział w innowacyjnych projektach dla największych klientów w Polsce,
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego zdobywania nowej wiedzy,
  • atrakcyjny poziom wynagrodzeń,
  • uczestniczenie w firmowych eventach,
  • szkolenia, certyfikacje oraz współfinansowanie  nauki j. angielskiego i pakietu socjalnego (MultiSport, ubezpieczenie medyczne).

Poznaj

Orange

Dlaczego warto wybrać Orange?

Jako Orange Polska jesteśmy jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych, który zatrudnia pracowników do 20 różnych obszarów. Sukces firmy zawdzięczamy naszym pracownikom, którzy swoim zaangażowaniem i inicjatywą wprowadzają firmę na wyższy poziom.

Dlatego od zawsze dostarczamy możliwości rozwoju – od udziału w projektach ogólnopolskich i międzynarodowych po  szkolenia wewnętrzne oraz możliwość uczestnictwa w społecznościach tematycznych.

Dzięki wspólnej pracy, otwartej komunikacji i przyjacielskim relacjom tworzymy przyszłość oraz miejsce pracy, którego częścią warto być.

Nasza siedziba główna znajduje się w Warszawie, w Miasteczku Orange, ale mamy także Miasteczka Regionalne oraz prawie 200 innych lokalizacji w całej Polsce.

Proces rekrutacji w Orange

Krok Aplikuj!
Krok Spotkajmy się!
Krok Witaj w Orange!