Teraz rekrutuje

Orange

51 aktualnych ofert pracy powyżej 10000 prac. Telekomunikacja i Informatyka

Poznaj Orange

Jako Orange Polska jesteśmy jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych, który zatrudnia pracowników do 20 różnych obszarów. Sukces firmy zawdzięczamy naszym pracownikom, którzy swoim zaangażowaniem i inicjatywą wprowadzają firmę na wyższy poziom.

Dlatego od zawsze dostarczamy możliwości rozwoju – od udziału w projektach ogólnopolskich i międzynarodowych po  szkolenia wewnętrzne oraz możliwość uczestnictwa w społecznościach tematycznych.

Dzięki wspólnej pracy, otwartej komunikacji i przyjacielskim relacjom tworzymy przyszłość oraz miejsce pracy, którego częścią warto być.

Nasza siedziba główna znajduje się w Warszawie, w Miasteczku Orange, ale mamy także Miasteczka Regionalne oraz prawie 200 innych lokalizacji w całej Polsce.


Dodaj opinię o "Orange"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Orange:
Marcelina

To moja trzecia praca i jak do tej pory najlepsza. Jestem konsultantką ds. sprzedaży w salonie w Krakowie. Fakt, że żeby się sprawdzić, trzeba być dobrze zorganizowanym i lubić kontakt z ludźmi. Dla mnie ważne są szkolenia i podejście do pracownika – można się tu sporo nauczyć. Na duży plus jest też to, że Orange to duża międzynarodowa firma, wIęc ma wypracowane określone standardy i każdy się ich trzyma. Z zarobków jestem zadowolona, a do tego mamy pakiet medyczny, karte spotrową i inne benefity. Polecam jak ktoś jest ambitny i wie, czego chce w życiu.

Oczekujące...
Ten komentarz jest oczekujące na zatwierdzenie.
Oczekujące...
Ten komentarz jest oczekujące na zatwierdzenie.
Oczekujące...
Ten komentarz jest oczekujące na zatwierdzenie.
Al. Jerozolimskie 160
02-326 Warszawa