Podobne oferty pracy

Nr ref.: 6340/TZ
Programista PL/SQL
Lokalizacja

Warszawa

Wynagrodzenie

15 000 - 18 000 PLN netto

Obszar

finanse

Start

Wrzesień - Październik

Języki

angielski - średniozaawansowany

Forma zatrudnienia

Umowa B2B

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Opis stanowiska:
  • Rozwój centralnej platformy odpowiedzialnej za systemy finansowe
  • Analiza wydajności i optymalizacja baz danych
  • Praca z systemami bazodanowymi Oracle Exadata, Oracle DB 12
Oferujemy:
  • Realny wpływ na architekturę projektu
  • Pracę przy złożonym i wymagającym projekcie
  • Elastyczne godziny pracy (start do 10:00)
  • Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki
  • Możliwość wykorzystywania nowinek technologicznych
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
Lokalizacja

Warszawa

Obszar

finanse

Start

Języki

Umowa B2B

Wymagania technologiczne:
  • Doświadczenie min. 5 lat
  • PL/SQL zaawansowany
Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
  • szkolenia
  • pakiet relokacyjny
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów:

Poznaj

Connectis_

Connectis_ to 350 specjalistów IT pracujących w Polsce oraz 14 krajach w Europie. Z NAMI masz dostęp do specjalistów gotowych do pracy projektowej od zaraz.

Poznaj stanowisko: Programista SQL

Na tym stanowisku wymagane jest wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne). Istotna jest co najmniej dobra znajomość języka SQL oraz metodyk zmiennych. Często użyteczną umiejętnością jest znajomość Oracle. Osoba pracująca na stanowisku programisty SQL musi charakteryzować się sumiennością oraz komunikatywnością. Atutem jest również umiejętność współpracy z ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl