Firma specjalizująca się w tworzeniu aplikacji w technologiach powiązanych z Ruby on Rails poszukuje kandydatów na stanowisko: Programista Ruby - Ruby on Rails.

Programista Ruby - Ruby on Rails

Miejsce pracy: śląskie

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za tworzenie i rozwijanie aplikacji w środowisku Ruby / Ruby on Rails.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka Ruby/Ruby on Rails
  • doświadczenie z bazami danych PostgreSQL / MySQL lub MongoDB
  • umiejętność pracy zespołowej oraz szybkiego uczenia się
  • mile widziana znajomość HTML5, JavaScript (jQuery) oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • pracę w młodym zespole nastawionym na zdobywanie i dzielenie się wiedzą
  • satysfakcję z wykonywanych zadań
  • nowoczesne środowisko pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Programista

Programista - osoba zajmująca się tworzeniem i rozwojem oprogramowania. Ogólnie rzecz ujmując - zadaniem programisty jest opracowywanie i wdrażanie do użytku programów komputerowych, np. programów zarządzających bazami danych, programów aplikacyjnych (np. edytory), systemowych, narzędziowych. Przy programach bardziej złożonych konieczna jest zazwyczaj współpraca kilku lub nawet kilkunastu ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl