Project Manager

Hays Poland

Warszawa

751 dni temu

Project Manager
Warszawa
Project Manager
Warszawa
Nr Ref.: 1068932

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Naszym Klientem jest firma realizująca inwestycje pod klucz w modelu EPCM w branży przemysłowej, chemii, pertrochemii, energetyki. W związku z rozwojem portfela poszukujemy Kierownika Projektu. 

Wybrany Kandydat odpowiedzialny będzie za nadzór na kontraktem od fazy ofertowania do oddania inwestycji do zamawiającego. Kandydat w szczególności odpowiedzialny będzie za budżet, harmonogram, relacje z inwestorem, kompletność dokumentacji jakościowej.

Od Kandydata oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego, doświadczenia w pracy po stronie wykonawcy inwestycji, doświadczenia w realizacji inwestycji w modelu EPC z udziałem technologii.

Wynagrodzenie: 13000-18000 brutto
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Project Manager / Kierownik Projektu

Project manager, tłumaczony po prostu jako kierownik projektu, jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie działań osób zaangażowanych w realizację danego projektu – mowa tu głównie o przedsięwzięciach informatycznych. Kierownik opracowuje harmonogram prac, strategię działań w ramach danego projektu, organizuje też formalne warunki dla jego realizacji – sporządza niezbędną dokumentację, raportuje ...
Project Manager / Kierownik Projektu Praca Project Manager / Kierownik Projektu

Rekrutują z Praca.pl